Кошик
141 відгук
Як швидко отримати відповідь? Телефонуйте: 380504500033Зателефонувати

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 07:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (50) 450-00-33
+380 (98) 450-00-33
провулок Універсальний 6, Дніпро, Україна

Поняття, види, застосування електричних опрессовочных насосів.

Поняття, види, застосування електричних опрессовочных насосів.

Різні трубопровідні або інші замкнуті системи, наповнені газоподібними речовинами, робочим маслом, гарячою чи холодною водою, парою, перебувають під час роботи під впливом великого внутрішнього тиску. З часом матеріал, з якого виготовлені основні та допоміжні елементи системи (труби, з'єднувальні вузли, спайки тощо) підлягає зносу або корозії, що призводить до утворення тріщин і щілин.

Якщо вчасно не усунути пошкоджені ділянки, замінивши їх новими, вся система може вийти з ладу. На її відновлення буде потрібно в кілька разів більше часу і коштів, ніж на перевірку герметичності магістралі і цілісності окремих її компонентів. Така перевірка виконується за допомогою спеціального обладнання — електричних опрессовочных насосів.

Цей універсальний агрегат незамінний при випробуваннях різноманітних гідравлічних і протипожежних установок, великих систем опалення та водопостачання, різних промислових систем. Перевірку на герметичність виконують перед початком чергового опалювального сезону, після проведення ремонтних робіт або встановлення нових систем газо - або водопостачання та інших закритих магістралей, що функціонують під високим тиском.

Модельний ряд електричних опрессовочных насосів представлений кількома агрегатами, які відрізняються потужністю вбудованого електроприводу, показниками продуктивності і потужністю насоса. Так, модель ЕНА 3-60 закачує в систему рідина зі швидкістю 3 літри в хвилину, створюючи при цьому тиск в 60 бар. Потужність електроприводу цієї моделі — 250 Вт, а її маса — 12 кг Пресувальник ЕНА 8-40 з електроприводом потужністю 750 Вт створює тиск в 40 бар, закачуючи в систему 8 літрів за хвилину. Маса цієї моделі — 14 кг.

Особливості конструкції

Електричний пресувальний насос складається з міцного корпусу, в якому розміщені електродвигун і насос. Зовні на корпусі розташовані кнопка управління пристроєм, сигнальна лампа, ручка для транспортування, електрошнур і насосна частина — вихід для підключення обладнання до системи, запірний вентиль, клапан для регулювання тиску, шланг високого тиску, манометр.

Корпус може виготовлятися з якісного пластику або металу, насосна частина — із сталі і латуні, що забезпечує надійну і тривалу експлуатацію обладнання. У комплекті також поставляються шланг для забору води, водяний фільтр і зливний шланг. Порожнину манометра заповнена гліцерином, який забезпечує високу точність вимірювань.

Перед початком роботи ємність заповнюється водою, звідки здійснюється її паркан за допомогою спеціального шланга, на який кріпиться водяний фільтр. Випускний вентиль закривається, насос підключається до перевіряється об'єкту через шланг високого тиску, після чого операторові залишається лише натиснути на кнопку пуску і стежити за показаннями манометра. Електропривод закачує робочу рідину в систему до отримання необхідних показників тиску (вони не повинні перевищувати робочий в 2-4 рази).

В такому стані систему витримують протягом певного часу. Якщо на якому-небудь ділянці є протікання, це позначиться на показаннях манометра у вигляді зниження тиску. При повній герметичності об'єкта, що перевіряється стрілка манометра буде залишатися на досягнутої позначці. Випускання рідини виконується шляхом відкривання запірного вентиля.

У випадку виявлення розгерметизації системи необхідно знайти пошкоджений елемент і замінити його. Після цього об'єкт слід перевірити ще раз, використовуючи електричний пресувальник.

Переваги електричних опрессовщиков

Агрегат відрізняється середніми розмірами і масою, які дозволяють транспортувати його в багажнику автомобіля.

Завдяки електромотору, нагнітання тиску в системі виконується в короткий термін, що безпосередньо впливає на продуктивність агрегату в порівнянні з ручними моделями.

Відмінні показники потужності електропривода дозволяють створювати високий тиск в системі і утримувати його протягом тривалих проміжків часу.

Робота з електричним опрессовщиком не вимагає від оператора додатки великих фізичних зусиль.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner