Кошик
141 відгук
Як швидко отримати відповідь? Телефонуйте: 380504500033Зателефонувати
+380 (50) 450-00-33
+380 (98) 450-00-33
провулок Універсальний 6, Дніпро, Україна

Поняття, види, застосування ручних насосів опрессовочных

Поняття, види, застосування ручних насосів опрессовочных

Працездатність систем, перекачувальних під тиском газоподібні або рідкі речовини, безпосередньо залежить від їх герметичності. Найменша щілину, що утворилася на стиках, або мікротріщини на складових елементах системи можуть стати причиною виходу з ладу всієї магістралі. Для запобігання поломки системи виконують перевірку герметичності, яка проводиться з використанням обпресувального насоса — ручного або електричного.

Опрессовочные насоси призначені для виявлення бракованих ділянок різних вакуумних систем і закритих ємностей, а також визначення показників максимально допустимого і робочого тиску в установках, що працюють з парою, гарячою водою та ін. З цією метою в резервуар або магістраль нагнітається перевірочний тиск в 1,5-2 рази вище робочого.

Якщо потужність магістралі невелика, перевірку можна виконати ручним опрессовочным насосом. Він ідеально підходить для роботи з невеликими трубопроводами, котлами, системами опалення, холодильними системами, системами подачі масла та ін. Модельний ряд обладнання цього типу включає в себе пристрої різної потужності — від агрегатів з 5-літровим баком, створюють тиск 25 бар, до насосів з 18-літровим баком і здатністю створити тиск в системі до 500 бар.

Особливості конструкції

Ручний пресувальний насос складається з наступних елементів:

● корпусу з відкритим баком для робочої рідини;

● перевірочного шланга, захищеного від деформації тканинної опліткою;

● манометра;

● запірного вентиля;

● вбудованого в корпус насоса з плунжерним важелем.

Щоб виконати перевірку герметичності системи або резервуара, необхідно наповнити бак опрессовщика робочою рідиною, після чого підключити агрегат до системи (через контрольний шланг або напряму). Далі робоча рідина за допомогою вбудованого в корпус ручного насоса перекачується з бака в систему — до тих пір, поки показники рівня тиску на манометрі не досягнуть необхідної позначки.Після цього слід перекрити запірний вентиль і протягом деякого часу спостерігати за шкалою манометра. Якщо стрілка приладу не рухається, це означає, що система герметична. Падіння тиску на манометрі говорить про порушенні герметичності. Підбурювання робочої рідини назад в бак обпресувального насоса виконується відкриттям запірного вентиля. Щоб відновити цілісність системи, необхідно відшукати пошкоджений елемент і усунути поломку, після чого повторити перевірку.

Переваги ручних насосів опрессовочных

Порівняно невеликі габарити (найпотужніша модель важить 18 кг при розмірах приблизно 75 х 20 х 28 см) роблять це обладнання цілком мобільним. Пресувальник можна перевозити в багажнику машини, зберігати на стелажі для інструментів і використовувати в невеликих приміщеннях.

Завдяки ручного насосу пристрій повністю автономно і не залежить від сторонніх джерел енергії. Його можна експлуатувати на об'єктах, не підключених до електромережі, а також застосовувати в приміщеннях з високими вимогами до забезпечення пожежної безпеки, оскільки під час роботи опрессовщика не утворюється іскор. У зафіксованому вигляді зручна рукоятка важеля вбудованого насоса може виступати в ролі ручки для переміщення обладнання з місця на місце.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner