Цегла шамотний ША 5 (прямий)
Розмір: 230x114x65
Вага цегла: 3,4\ 3,6 кг
Перевага Шамотна цегла
- Високоогнеупорний виріб максимальне використання 1700 градусів
- Обладує високі міцності індикаторів, межа міцності при стисненні 20/Нм2
- Висока опірність до дії щілин
-шамотні вироби мають високу стійкість до різких температурних коливань.
-Вся продукція сертифікована згідно ГОССТ, ДСТУ
Оплата
-Оплата робиться за готівкою, і безнадійним розрахунком
Доставка
- Доставка вогнетривких матеріалів Виготовляється вантажним транспортом у всі регіони України
- Можлива відправка вантажу нової пошти
Шамотний цегл є основним вогнетривким вирібом, при створенні печі та інших промислових та теплових агрегатів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.9 кг |
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип матеріалу | Формований |
| Класифікаційна температура | 1710 °С |
| Матеріал по вогнетривкості | Вогнетривкий |
| Вид спеціального цегли | Вогнетривкий |
| Розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Масова частка Аl2O3, не менше | 28-30 % |
| Межа міцності на стиск , не менше | 20 Н\мм2 |
| Вогнетривкість не нижче | 1710 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 103 ₴


