Шамотна цегла прямий ША №1
-розмір виробу 230x65x65
-відвантаження цегли проводитися у всі області України і країн СНД
-вся продукція упакована у термопакувальну плівку, і покладена на дерев'яні піддони
Основною перевагою вогнетривкої цегли ША, ШБ є протистояння постійних високих температур, цегла шамотна застосовується у важкій і легкій промисловості, при футеруванні вогнетривких печей, максимальна температура застосування 1690 градусів
У нашій компанії Ви можете придбати вогнетривкі вироби, за найвигіднішими цінами , існують індивідуальні знижки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Бежевий |
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип матеріалу | Формований |
| Матеріал по вогнетривкості | Вогнетривкий |
| Вага | 2 кг |
| Класифікаційна температура | 1710 °С |
| Розміри | |
| Ширина | 65 мм |
| Товщина | 65 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення цегли | Спеціальний |
| Тип цегли | Повнотіла |
| Поверхня | Гладка |
| Вид цегли | Шамотна |
| Вид спеціального цегли | Вогнетривкий |
| Розмір цегли | Одинарний |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 120 ₴
- Спосіб упаковки: Вся продукція укладається на дерев'яні піддони, упаковується термоупаковочной плівкою


