Цегляний шамотний ШБ 6 (прямий)
Розмір: 230x114x40
Вага однієї цегли: 2,2 \ 2,1 кг
Перевага шамотної цегли
- Високоогнеупорний виріб максимальне використання 1700 градусів
- Обладнає високі міцності індикаторів
- Висока опірність до дії щілин
-шамотні вироби мають високу стійкість до різких температурних коливань.
-Вся продукція сертифікована згідно ГОССТ, ДСТУ
Оплата
-Оплата проводиться по готівці і безнашому розрахунку
Доставка
- Доставка вогнетривких матеріалів Виготовляється вантажним транспортом у всі регіони України
- Можлива відправка вантажу нової пошти
Коли виникає потреба у вогнетривких продуктах, а також матеріалів, просимо звернутися до наших фахівців, то будемо раді продуктивній та взаємовигідній співпраці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип матеріалу | Формований |
| Матеріал по вогнетривкості | Вогнетривкий |
| Класифікаційна температура | 1710 °С |
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.2 кг |
| Розміри | |
| Ширина | 114 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вогнетривкість не нижче. З | 1650-1710 |
| Межа міцності при стисненні Н\мм2, не менше % | 20 |
| Масова частка Al2O3, не менше % | 28-30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 140 ₴


