Шамотна цегла ШБ N2 (прямий)
-розмір шамотної цегли 230x85x65
-вага однієї цегли становить 2,7 кг
-відвантаження вогнетривких виробів виробляється у всі галузі України, і країн СНД
-вся продукція упакована в термопакову плівку, і укладена на дерев'яні піддони
Вогнетривка цегла застосовується в теплових агрегатах, вогнетривкість не нижче 1690 градусів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Коричневий |
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення цегли | Спеціальний |
| Вид спеціального цегли | Вогнетривкий |
| Розмір цегли | Одинарний |
| Вид цегли | Шамотна |
| Розміри нестандартної цегли | |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип матеріалу | Формований |
| Матеріал по вогнетривкості | Вогнетривкий |
| Вага | 2.7 |
| Класифікаційна температура | 1710 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 98 ₴


